Spain

Segunda División voorspellingen

Alle Segunda División-voorspellingen uit het odex-model: komende wedstrijden met kans en beste quotering, de actuele stand en hoe de laatste voorspellingen afliepen.

Komende voorspellingen

Nog geen voorspellingen voor deze competitie. Ze verschijnen een paar uur voor de aftrap.

Stand

Segunda
#TeamGWGV+/-PTN
1Almeria10802+1324
2Castellón10721+1423
3Eibar10712+922
4Sporting Gijon10613+219
5Girona10532+818
6Mallorca10532+718
7Granada CF10523+317
8Burgos10523+317
9Oviedo10523+317
10Sabadell10442+216
11Eldense10424014
12Valladolid10334+112
13Tenerife9333-212
14Cordoba10406-512
15Celta de Vigo II9324-111
16Las Palmas10325-611
17Leganes10325-911
18FC Andorra10316-410
19Real Sociedad II10226-78
20Cadiz10145-27
21AD Ceuta FC10127-135
22Albacete10019-161

Laatste uitslagen

Elke voorspelling, live, in je broekzak.

Livescores, goalmeldingen en alle voorspellingen: gratis op Android.

Ontdek het opGoogle Play