Spain

Segunda División: typy

Wszystkie typy Segunda División z modelu odex: nadchodzące mecze z prawdopodobieństwem i najlepszym kursem, aktualna tabela i wyniki ostatnich typów.

Nadchodzące typy

Brak nadchodzących typów w tej lidze. Pojawiają się kilka godzin przed meczem.

Tabela

Segunda
#DrużynaMZRP+/-PKT
1Almeria10802+1324
2Castellón10721+1423
3Eibar10712+922
4Sporting Gijon10613+219
5Girona10532+818
6Mallorca10532+718
7Granada CF10523+317
8Burgos10523+317
9Oviedo10523+317
10Sabadell10442+216
11Eldense10424014
12Valladolid10334+112
13Tenerife9333-212
14Cordoba10406-512
15Celta de Vigo II9324-111
16Las Palmas10325-611
17Leganes10325-911
18FC Andorra10316-410
19Real Sociedad II10226-78
20Cadiz10145-27
21AD Ceuta FC10127-135
22Albacete10019-161

Ostatnie wyniki

Każdy typ, na żywo, w Twojej kieszeni.

Wyniki na żywo, powiadomienia o golach i wszystkie typy — za darmo na Androida.

Pobierz zGoogle Play