England

Championship voorspellingen

Alle Championship-voorspellingen uit het odex-model: komende wedstrijden met kans en beste quotering, de actuele stand en hoe de laatste voorspellingen afliepen.

10 van de laatste 10 voorspellingen gewonnen

Komende voorspellingen

Stand

Championship
#TeamGWGV+/-PTN
1Swansea10721+923
2Middlesbrough10631+621
3Birmingham10451+617
4West Brom10523+217
5West Ham9441+1116
6Stoke City10514+116
7Blackburn10433+215
8QPR9351+314
9Wolves9423+214
10Millwall10424014
11Bristol City10424-214
12Charlton10352-314
13Southampton9522+1013
14Bolton10415-313
15Sheffield Utd9333+112
16Wrexham10253-411
17Lincoln9324-411
18Cardiff10244+110
19Norwich9306-29
20Portsmouth8224-28
21Burnley10154-48
22Watford10226-118
23Derby9135-76
24Preston10118-124

Laatste uitslagen

Elke voorspelling, live, in je broekzak.

Livescores, goalmeldingen en alle voorspellingen: gratis op Android.

Ontdek het opGoogle Play