England

Ponturi Championship

Toate ponturile Championship ale modelului odex: meciurile următoare cu probabilitatea și cea mai bună cotă, clasamentul actual și cum s-au încheiat ultimele ponturi.

10 din ultimele 10 ponturi câștigate

Ponturi următoare

Clasament

Championship
#EchipăMJVEÎ+/-PCT
1Swansea10721+923
2Middlesbrough10631+621
3Birmingham10451+617
4West Brom10523+217
5West Ham9441+1116
6Stoke City10514+116
7Blackburn10433+215
8QPR9351+314
9Wolves9423+214
10Millwall10424014
11Bristol City10424-214
12Charlton10352-314
13Southampton9522+1013
14Bolton10415-313
15Sheffield Utd9333+112
16Wrexham10253-411
17Lincoln9324-411
18Cardiff10244+110
19Norwich9306-29
20Portsmouth8224-28
21Burnley10154-48
22Watford10226-118
23Derby9135-76
24Preston10118-124

Ultimele rezultate

Fiecare pont, live, în buzunarul tău.

Scoruri live, alerte de gol și toate ponturile: gratuit pe Android.

Descarcă de peGoogle Play