England

Championship: typy

Wszystkie typy Championship z modelu odex: nadchodzące mecze z prawdopodobieństwem i najlepszym kursem, aktualna tabela i wyniki ostatnich typów.

Wygrane: 10 z 10 ostatnich typów

Nadchodzące typy

Tabela

Championship
#DrużynaMZRP+/-PKT
1Swansea10721+923
2Middlesbrough10631+621
3Birmingham10451+617
4West Brom10523+217
5West Ham9441+1116
6Stoke City10514+116
7Blackburn10433+215
8QPR9351+314
9Wolves9423+214
10Millwall10424014
11Bristol City10424-214
12Charlton10352-314
13Southampton9522+1013
14Bolton10415-313
15Sheffield Utd9333+112
16Wrexham10253-411
17Lincoln9324-411
18Cardiff10244+110
19Norwich9306-29
20Portsmouth8224-28
21Burnley10154-48
22Watford10226-118
23Derby9135-76
24Preston10118-124

Ostatnie wyniki

Każdy typ, na żywo, w Twojej kieszeni.

Wyniki na żywo, powiadomienia o golach i wszystkie typy — za darmo na Androida.

Pobierz zGoogle Play