England

Championship tahminleri

odex modelinin tüm Championship tahminleri: yaklaşan maçlar olasılık ve en iyi oranlarıyla, güncel puan durumu ve son tahminlerin sonuçları.

Son 10 tahminin 10 tanesi kazandı

Yaklaşan tahminler

Puan durumu

Championship
#TakımOGBM+/-P
1Swansea10721+923
2Middlesbrough10631+621
3Birmingham10451+617
4West Brom10523+217
5West Ham9441+1116
6Stoke City10514+116
7Blackburn10433+215
8QPR9351+314
9Wolves9423+214
10Millwall10424014
11Bristol City10424-214
12Charlton10352-314
13Southampton9522+1013
14Bolton10415-313
15Sheffield Utd9333+112
16Wrexham10253-411
17Lincoln9324-411
18Cardiff10244+110
19Norwich9306-29
20Portsmouth8224-28
21Burnley10154-48
22Watford10226-118
23Derby9135-76
24Preston10118-124

Son sonuçlar

Her tahmin, canlı, cebinde.

Canlı skorlar, gol bildirimleri ve tüm tahminler; Android'de ücretsiz.

Hemen indirGoogle Play