1. Lig · Turkey

Pont Ümraniyespor – Boluspor

Ümraniyespor
0–1
Boluspor

Pontul nostru

Anulat
Sub 2.5
Probabilitate
48 %
Cea mai bună cotă
2.10Bet365

Ümraniyespor joacă împotriva lui Boluspor (1. Lig) pe 14 octombrie 2026. Modelul odex îi dă pontului „Sub 2.5” o șansă de 48 %, iar cea mai bună cotă disponibilă este 2.10.

Analiza meciului

Ümraniyespor este pe locul 17 cu 7 puncte din 9 meciuri.

Boluspor este pe locul 20 cu 1 puncte din 9 meciuri.

Clasament

Lig A
#EchipăMJVEÎ+/-PCT
1Kayserispor9711+1322
2Bursaspor9612+819
3Iğdır FK9612+619
4Keçiörengücü9441+916
5Batman Petrolspor9513+116
6Mardin 19699432+515
7Antalyaspor9504+215
8Sarıyer10433-115
9Bandırmaspor10352+914
10Fatih Karagümrük9342+113
11Sivasspor10262+112
12Muğlaspor9261+112
13Bodrum FK10253+211
14Pendikspor10244-710
15Manisa F.K.9234-19
16Esenler Erokspor9153-58
17Ümraniyespor9144-37
18Vanspor FK10235-107
19İstanbulspor9126-135
20Boluspor9018-181

Meciuri directe

17.02.2026Ümraniyespor4 – 2Boluspor
23.09.2025Boluspor0 – 1Ümraniyespor
15.03.2025Ümraniyespor1 – 0Boluspor
01.11.2024Boluspor3 – 0Ümraniyespor
13.04.2024Boluspor1 – 0Ümraniyespor

Fiecare pont, live, în buzunarul tău.

Scoruri live, alerte de gol și toate ponturile: gratuit pe Android.

Descarcă de peGoogle Play