1. Lig · Turkey

Ümraniyespor – Boluspor maç tahmini

Ümraniyespor
0–1
Boluspor

Tahminimiz

İade
2.5 Alt
Olasılık
%48
En iyi oran
2.10Bet365

Ümraniyespor, 14 Ekim 2026 tarihinde 1. Lig maçında Boluspor ile karşılaşıyor. odex modeline göre 2.5 Alt ihtimali %48; en iyi oran 2.10.

Maç analizi

Ümraniyespor, 9 maçta topladığı 7 puanla 17. sırada.

Boluspor, 9 maçta topladığı 1 puanla 20. sırada.

Puan durumu

Lig A
#TakımOGBM+/-P
1Kayserispor9711+1322
2Bursaspor9612+819
3Iğdır FK9612+619
4Keçiörengücü9441+916
5Batman Petrolspor9513+116
6Mardin 19699432+515
7Antalyaspor9504+215
8Sarıyer10433-115
9Bandırmaspor10352+914
10Fatih Karagümrük9342+113
11Sivasspor10262+112
12Muğlaspor9261+112
13Bodrum FK10253+211
14Pendikspor10244-710
15Manisa F.K.9234-19
16Esenler Erokspor9153-58
17Ümraniyespor9144-37
18Vanspor FK10235-107
19İstanbulspor9126-135
20Boluspor9018-181

Aralarındaki son maçlar

17.02.2026Ümraniyespor4 – 2Boluspor
23.09.2025Boluspor0 – 1Ümraniyespor
15.03.2025Ümraniyespor1 – 0Boluspor
01.11.2024Boluspor3 – 0Ümraniyespor
13.04.2024Boluspor1 – 0Ümraniyespor

Her tahmin, canlı, cebinde.

Canlı skorlar, gol bildirimleri ve tüm tahminler; Android'de ücretsiz.

Hemen indirGoogle Play