1. Lig · Turkey

Ümraniyespor – Boluspor voorspelling

Ümraniyespor
0–1
Boluspor

Onze voorspelling

Ongeldig
Onder 2.5
Kans
48%
Beste quotering
2.10Bet365

Ümraniyespor speelt op 14 oktober 2026 tegen Boluspor in de 1. Lig. Het odex-model geeft Onder 2.5 een kans van 48%, en de beste beschikbare quotering is 2.10.

Wedstrijdanalyse

Ümraniyespor staat 17e met 7 punten uit 9 wedstrijden.

Boluspor staat 20e met 1 punten uit 9 wedstrijden.

Stand

Lig A
#TeamGWGV+/-PTN
1Kayserispor9711+1322
2Bursaspor9612+819
3Iğdır FK9612+619
4Keçiörengücü9441+916
5Batman Petrolspor9513+116
6Mardin 19699432+515
7Antalyaspor9504+215
8Sarıyer10433-115
9Bandırmaspor10352+914
10Fatih Karagümrük9342+113
11Sivasspor10262+112
12Muğlaspor9261+112
13Bodrum FK10253+211
14Pendikspor10244-710
15Manisa F.K.9234-19
16Esenler Erokspor9153-58
17Ümraniyespor9144-37
18Vanspor FK10235-107
19İstanbulspor9126-135
20Boluspor9018-181

Onderlinge duels

17-02-2026Ümraniyespor4 – 2Boluspor
23-09-2025Boluspor0 – 1Ümraniyespor
15-03-2025Ümraniyespor1 – 0Boluspor
01-11-2024Boluspor3 – 0Ümraniyespor
13-04-2024Boluspor1 – 0Ümraniyespor

Elke voorspelling, live, in je broekzak.

Livescores, goalmeldingen en alle voorspellingen: gratis op Android.

Ontdek het opGoogle Play