Czech-Republic

Czech Liga voorspellingen

Alle Czech Liga-voorspellingen uit het odex-model: komende wedstrijden met kans en beste quotering, de actuele stand en hoe de laatste voorspellingen afliepen.

Komende voorspellingen

Nog geen voorspellingen voor deze competitie. Ze verschijnen een paar uur voor de aftrap.

Stand

Czech Liga
#TeamGWGV+/-PTN
1Slavia Praha10820+2026
2Slovan Liberec10622+720
3Sparta Praha10604+818
4Mlada Boleslav9522+517
5Sigma Olomouc10523+317
6FK Jablonec10523+317
7Teplice10523+217
8Zbrojovka Brno10514-116
9Hradec Králové10424-314
10Plzen10343+313
11Bohemians 19059333-112
12Baník Ostrava10316-1110
13Artis10226-98
14Pardubice10226-78
15Slovácko10145-77
16Zlin10019-121

Laatste uitslagen

Elke voorspelling, live, in je broekzak.

Livescores, goalmeldingen en alle voorspellingen: gratis op Android.

Ontdek het opGoogle Play