Czech-Republic

Ponturi Czech Liga

Toate ponturile Czech Liga ale modelului odex: meciurile următoare cu probabilitatea și cea mai bună cotă, clasamentul actual și cum s-au încheiat ultimele ponturi.

Ponturi următoare

Încă nu sunt ponturi pentru această ligă. Apar cu câteva ore înainte de meci.

Clasament

Czech Liga
#EchipăMJVEÎ+/-PCT
1Slavia Praha10820+2026
2Slovan Liberec10622+720
3Sparta Praha10604+818
4Mlada Boleslav9522+517
5Sigma Olomouc10523+317
6FK Jablonec10523+317
7Teplice10523+217
8Zbrojovka Brno10514-116
9Hradec Králové10424-314
10Plzen10343+313
11Bohemians 19059333-112
12Baník Ostrava10316-1110
13Artis10226-98
14Pardubice10226-78
15Slovácko10145-77
16Zlin10019-121

Ultimele rezultate

Fiecare pont, live, în buzunarul tău.

Scoruri live, alerte de gol și toate ponturile: gratuit pe Android.

Descarcă de peGoogle Play