Czech-Republic

Czech Liga tahminleri

odex modelinin tüm Czech Liga tahminleri: yaklaşan maçlar olasılık ve en iyi oranlarıyla, güncel puan durumu ve son tahminlerin sonuçları.

Yaklaşan tahminler

Bu ligde henüz yaklaşan tahmin yok. Tahminler maçlardan birkaç saat önce görünür.

Puan durumu

Czech Liga
#TakımOGBM+/-P
1Slavia Praha10820+2026
2Slovan Liberec10622+720
3Sparta Praha10604+818
4Mlada Boleslav9522+517
5Sigma Olomouc10523+317
6FK Jablonec10523+317
7Teplice10523+217
8Zbrojovka Brno10514-116
9Hradec Králové10424-314
10Plzen10343+313
11Bohemians 19059333-112
12Baník Ostrava10316-1110
13Artis10226-98
14Pardubice10226-78
15Slovácko10145-77
16Zlin10019-121

Son sonuçlar

Her tahmin, canlı, cebinde.

Canlı skorlar, gol bildirimleri ve tüm tahminler; Android'de ücretsiz.

Hemen indirGoogle Play