Czech-Republic

Czech Liga: typy

Wszystkie typy Czech Liga z modelu odex: nadchodzące mecze z prawdopodobieństwem i najlepszym kursem, aktualna tabela i wyniki ostatnich typów.

Nadchodzące typy

Brak nadchodzących typów w tej lidze. Pojawiają się kilka godzin przed meczem.

Tabela

Czech Liga
#DrużynaMZRP+/-PKT
1Slavia Praha10820+2026
2Slovan Liberec10622+720
3Sparta Praha10604+818
4Mlada Boleslav9522+517
5Sigma Olomouc10523+317
6FK Jablonec10523+317
7Teplice10523+217
8Zbrojovka Brno10514-116
9Hradec Králové10424-314
10Plzen10343+313
11Bohemians 19059333-112
12Baník Ostrava10316-1110
13Artis10226-98
14Pardubice10226-78
15Slovácko10145-77
16Zlin10019-121

Ostatnie wyniki

Każdy typ, na żywo, w Twojej kieszeni.

Wyniki na żywo, powiadomienia o golach i wszystkie typy — za darmo na Androida.

Pobierz zGoogle Play