1. Lig · Turkey

Batman Petrolspor – İstanbulspor: typ i przewidywania

Batman Petrolspor
4–2
İstanbulspor

Nasz typ

Wygrany
Gospodarze lub remis
Prawdopodobieństwo
80%
Najlepszy kurs
1.20Betano

Batman Petrolspor zagra z İstanbulspor (1. Lig) 14 października 2026. Model odex daje typowi „Gospodarze lub remis” szansę 80%, a najlepszy dostępny kurs to 1.20.

Analiza meczu

Batman Petrolspor zajmuje 5. miejsce z 16 pkt po 9 meczach.

İstanbulspor zajmuje 19. miejsce z 5 pkt po 9 meczach.

Tabela

Lig A
#DrużynaMZRP+/-PKT
1Kayserispor9711+1322
2Bursaspor9612+819
3Iğdır FK9612+619
4Keçiörengücü9441+916
5Batman Petrolspor9513+116
6Mardin 19699432+515
7Antalyaspor9504+215
8Sarıyer10433-115
9Bandırmaspor10352+914
10Fatih Karagümrük9342+113
11Sivasspor10262+112
12Muğlaspor9261+112
13Bodrum FK10253+211
14Pendikspor10244-710
15Manisa F.K.9234-19
16Esenler Erokspor9153-58
17Ümraniyespor9144-37
18Vanspor FK10235-107
19İstanbulspor9126-135
20Boluspor9018-181

Bezpośrednie mecze

14.10.2026Batman Petrolspor4 – 2İstanbulspor
22.02.2015Batman Petrolspor0 – 1İstanbulspor
03.10.2014İstanbulspor2 – 0Batman Petrolspor
12.05.2012İstanbulspor0 – 1Batman Petrolspor
30.12.2011Batman Petrolspor0 – 2İstanbulspor

Każdy typ, na żywo, w Twojej kieszeni.

Wyniki na żywo, powiadomienia o golach i wszystkie typy — za darmo na Androida.

Pobierz zGoogle Play