1. Lig · Turkey

Batman Petrolspor – İstanbulspor maç tahmini

Batman Petrolspor
4–2
İstanbulspor

Tahminimiz

Kazandı
Ev Sahibi veya Beraberlik
Olasılık
%80
En iyi oran
1.20Betano

Batman Petrolspor, 14 Ekim 2026 tarihinde 1. Lig maçında İstanbulspor ile karşılaşıyor. odex modeline göre Ev Sahibi veya Beraberlik ihtimali %80; en iyi oran 1.20.

Maç analizi

Batman Petrolspor, 9 maçta topladığı 16 puanla 5. sırada.

İstanbulspor, 9 maçta topladığı 5 puanla 19. sırada.

Puan durumu

Lig A
#TakımOGBM+/-P
1Kayserispor9711+1322
2Bursaspor9612+819
3Iğdır FK9612+619
4Keçiörengücü9441+916
5Batman Petrolspor9513+116
6Mardin 19699432+515
7Antalyaspor9504+215
8Sarıyer10433-115
9Bandırmaspor10352+914
10Fatih Karagümrük9342+113
11Sivasspor10262+112
12Muğlaspor9261+112
13Bodrum FK10253+211
14Pendikspor10244-710
15Manisa F.K.9234-19
16Esenler Erokspor9153-58
17Ümraniyespor9144-37
18Vanspor FK10235-107
19İstanbulspor9126-135
20Boluspor9018-181

Aralarındaki son maçlar

14.10.2026Batman Petrolspor4 – 2İstanbulspor
22.02.2015Batman Petrolspor0 – 1İstanbulspor
03.10.2014İstanbulspor2 – 0Batman Petrolspor
12.05.2012İstanbulspor0 – 1Batman Petrolspor
30.12.2011Batman Petrolspor0 – 2İstanbulspor

Her tahmin, canlı, cebinde.

Canlı skorlar, gol bildirimleri ve tüm tahminler; Android'de ücretsiz.

Hemen indirGoogle Play