1. Lig · Turkey

Pont Batman Petrolspor – İstanbulspor

Batman Petrolspor
4–2
İstanbulspor

Pontul nostru

Câștigat
Gazde sau egal
Probabilitate
80 %
Cea mai bună cotă
1.20Betano

Batman Petrolspor joacă împotriva lui İstanbulspor (1. Lig) pe 14 octombrie 2026. Modelul odex îi dă pontului „Gazde sau egal” o șansă de 80 %, iar cea mai bună cotă disponibilă este 1.20.

Analiza meciului

Batman Petrolspor este pe locul 5 cu 16 puncte din 9 meciuri.

İstanbulspor este pe locul 19 cu 5 puncte din 9 meciuri.

Clasament

Lig A
#EchipăMJVEÎ+/-PCT
1Kayserispor9711+1322
2Bursaspor9612+819
3Iğdır FK9612+619
4Keçiörengücü9441+916
5Batman Petrolspor9513+116
6Mardin 19699432+515
7Antalyaspor9504+215
8Sarıyer10433-115
9Bandırmaspor10352+914
10Fatih Karagümrük9342+113
11Sivasspor10262+112
12Muğlaspor9261+112
13Bodrum FK10253+211
14Pendikspor10244-710
15Manisa F.K.9234-19
16Esenler Erokspor9153-58
17Ümraniyespor9144-37
18Vanspor FK10235-107
19İstanbulspor9126-135
20Boluspor9018-181

Meciuri directe

14.10.2026Batman Petrolspor4 – 2İstanbulspor
22.02.2015Batman Petrolspor0 – 1İstanbulspor
03.10.2014İstanbulspor2 – 0Batman Petrolspor
12.05.2012İstanbulspor0 – 1Batman Petrolspor
30.12.2011Batman Petrolspor0 – 2İstanbulspor

Fiecare pont, live, în buzunarul tău.

Scoruri live, alerte de gol și toate ponturile: gratuit pe Android.

Descarcă de peGoogle Play