1. Lig · Turkey

Batman Petrolspor – İstanbulspor voorspelling

Batman Petrolspor
4–2
İstanbulspor

Onze voorspelling

Gewonnen
Thuis of gelijk
Kans
80%
Beste quotering
1.20Betano

Batman Petrolspor speelt op 14 oktober 2026 tegen İstanbulspor in de 1. Lig. Het odex-model geeft Thuis of gelijk een kans van 80%, en de beste beschikbare quotering is 1.20.

Wedstrijdanalyse

Batman Petrolspor staat 5e met 16 punten uit 9 wedstrijden.

İstanbulspor staat 19e met 5 punten uit 9 wedstrijden.

Stand

Lig A
#TeamGWGV+/-PTN
1Kayserispor9711+1322
2Bursaspor9612+819
3Iğdır FK9612+619
4Keçiörengücü9441+916
5Batman Petrolspor9513+116
6Mardin 19699432+515
7Antalyaspor9504+215
8Sarıyer10433-115
9Bandırmaspor10352+914
10Fatih Karagümrük9342+113
11Sivasspor10262+112
12Muğlaspor9261+112
13Bodrum FK10253+211
14Pendikspor10244-710
15Manisa F.K.9234-19
16Esenler Erokspor9153-58
17Ümraniyespor9144-37
18Vanspor FK10235-107
19İstanbulspor9126-135
20Boluspor9018-181

Onderlinge duels

14-10-2026Batman Petrolspor4 – 2İstanbulspor
22-02-2015Batman Petrolspor0 – 1İstanbulspor
03-10-2014İstanbulspor2 – 0Batman Petrolspor
12-05-2012İstanbulspor0 – 1Batman Petrolspor
30-12-2011Batman Petrolspor0 – 2İstanbulspor

Elke voorspelling, live, in je broekzak.

Livescores, goalmeldingen en alle voorspellingen: gratis op Android.

Ontdek het opGoogle Play