Pont Celta de Vigo II – Tenerife

Celta de Vigo II
1–1
Tenerife

Pontul nostru

Câștigat
Sub 2.5
Probabilitate
54 %
Cea mai bună cotă
1.851xBet

Celta de Vigo II joacă împotriva lui Tenerife (Segunda División) pe 19 octombrie 2026. Modelul odex îi dă pontului „Sub 2.5” o șansă de 54 %, iar cea mai bună cotă disponibilă este 1.85.

Analiza meciului

Celta de Vigo II este pe locul 15 cu 11 puncte din 9 meciuri.

Celta de Vigo II a câștigat 1, a remizat 1 și a pierdut 3 din ultimele cinci meciuri.

Tenerife este pe locul 13 cu 12 puncte din 9 meciuri.

Tenerife a câștigat 1, a remizat 2 și a pierdut 2 din ultimele cinci meciuri.

În această competiție Celta de Vigo II marchează 1,6 și primește 1,7 goluri pe meci; Tenerife marchează 1,2 și primește 1,4.

Formă

Ultimele cinci meciuri, toate competițiile
Celta de Vigo IIÎÎEÎV
TenerifeVÎEÎE

Clasament

Segunda
#EchipăMJVEÎ+/-PCT
1Almeria10802+1324
2Castellón10721+1423
3Eibar10712+922
4Sporting Gijon10613+219
5Girona10532+818
6Mallorca10532+718
7Granada CF10523+317
8Burgos10523+317
9Oviedo10523+317
10Sabadell10442+216
11Eldense10424014
12Valladolid10334+112
13Tenerife9333-212
14Cordoba10406-512
15Celta de Vigo II9324-111
16Las Palmas10325-611
17Leganes10325-911
18FC Andorra10316-410
19Real Sociedad II10226-78
20Cadiz10145-27
21AD Ceuta FC10127-135
22Albacete10019-161

Statistici de sezon

În această competiție
Celta de Vigo IITenerife
1,6Goluri marcate pe meci1,2
1,7Goluri primite pe meci1,4
2Meciuri fără gol primit2
3Meciuri fără gol marcat2

Cotele meciului

Rezultat final

Gazde
2.62
Oaspeți
2.75
Egal
3.00

Peste/sub 2,5 goluri

Peste
2.10
Sub
1.70

Ambele echipe marchează

Da
1.80
Nu
1.91

Meciuri directe

13.03.2026Celta de Vigo II1 – 1Tenerife
15.11.2025Tenerife4 – 0Celta de Vigo II

Fiecare pont, live, în buzunarul tău.

Scoruri live, alerte de gol și toate ponturile: gratuit pe Android.

Descarcă de peGoogle Play