Celta de Vigo II – Tenerife maç tahmini

Celta de Vigo II
1–1
Tenerife

Tahminimiz

Kazandı
2.5 Alt
Olasılık
%54
En iyi oran
1.851xBet

Celta de Vigo II, 19 Ekim 2026 tarihinde Segunda División maçında Tenerife ile karşılaşıyor. odex modeline göre 2.5 Alt ihtimali %54; en iyi oran 1.85.

Maç analizi

Celta de Vigo II, 9 maçta topladığı 11 puanla 15. sırada.

Celta de Vigo II son 5 maçında 1 galibiyet, 1 beraberlik ve 3 mağlubiyet aldı.

Tenerife, 9 maçta topladığı 12 puanla 13. sırada.

Tenerife son 5 maçında 1 galibiyet, 2 beraberlik ve 2 mağlubiyet aldı.

Bu turnuvada Celta de Vigo II maç başına 1,6 gol atıp 1,7 gol yerken, Tenerife 1,2 gol atıp 1,4 gol yiyor.

Form

Son 5 maç, tüm turnuvalar
Celta de Vigo IIMMBMG
TenerifeGMBMB

Puan durumu

Segunda
#TakımOGBM+/-P
1Almeria10802+1324
2Castellón10721+1423
3Eibar10712+922
4Sporting Gijon10613+219
5Girona10532+818
6Mallorca10532+718
7Granada CF10523+317
8Burgos10523+317
9Oviedo10523+317
10Sabadell10442+216
11Eldense10424014
12Valladolid10334+112
13Tenerife9333-212
14Cordoba10406-512
15Celta de Vigo II9324-111
16Las Palmas10325-611
17Leganes10325-911
18FC Andorra10316-410
19Real Sociedad II10226-78
20Cadiz10145-27
21AD Ceuta FC10127-135
22Albacete10019-161

Sezon istatistikleri

Bu turnuvada
Celta de Vigo IITenerife
1,6Maç başına atılan gol1,2
1,7Maç başına yenilen gol1,4
2Gol yemediği maç2
3Gol atamadığı maç2

Maç oranları

Maç sonucu

Ev
2.62
Deplasman
2.75
Beraberlik
3.00

2,5 gol alt/üst

Üst
2.10
Alt
1.70

Karşılıklı gol

Var
1.80
Yok
1.91

Aralarındaki son maçlar

13.03.2026Celta de Vigo II1 – 1Tenerife
15.11.2025Tenerife4 – 0Celta de Vigo II

Her tahmin, canlı, cebinde.

Canlı skorlar, gol bildirimleri ve tüm tahminler; Android'de ücretsiz.

Hemen indirGoogle Play