Celta de Vigo II – Tenerife: typ i przewidywania

Celta de Vigo II
1–1
Tenerife

Nasz typ

Wygrany
Poniżej 2.5
Prawdopodobieństwo
54%
Najlepszy kurs
1.851xBet

Celta de Vigo II zagra z Tenerife (Segunda División) 19 października 2026. Model odex daje typowi „Poniżej 2.5” szansę 54%, a najlepszy dostępny kurs to 1.85.

Analiza meczu

Celta de Vigo II zajmuje 15. miejsce z 11 pkt po 9 meczach.

Celta de Vigo II w ostatnich pięciu meczach: wygrane 1, remisy 1, porażki 3.

Tenerife zajmuje 13. miejsce z 12 pkt po 9 meczach.

Tenerife w ostatnich pięciu meczach: wygrane 1, remisy 2, porażki 2.

W tych rozgrywkach Celta de Vigo II strzela 1,6 i traci 1,7 gola na mecz; Tenerife strzela 1,2 i traci 1,4.

Forma

Ostatnie pięć meczów, wszystkie rozgrywki
Celta de Vigo IIPPRPZ
TenerifeZPRPR

Tabela

Segunda
#DrużynaMZRP+/-PKT
1Almeria10802+1324
2Castellón10721+1423
3Eibar10712+922
4Sporting Gijon10613+219
5Girona10532+818
6Mallorca10532+718
7Granada CF10523+317
8Burgos10523+317
9Oviedo10523+317
10Sabadell10442+216
11Eldense10424014
12Valladolid10334+112
13Tenerife9333-212
14Cordoba10406-512
15Celta de Vigo II9324-111
16Las Palmas10325-611
17Leganes10325-911
18FC Andorra10316-410
19Real Sociedad II10226-78
20Cadiz10145-27
21AD Ceuta FC10127-135
22Albacete10019-161

Statystyki sezonu

W tych rozgrywkach
Celta de Vigo IITenerife
1,6Gole strzelone na mecz1,2
1,7Gole stracone na mecz1,4
2Czyste konta2
3Mecze bez gola2

Kursy na mecz

Wynik meczu

Gospodarze
2.62
Goście
2.75
Remis
3.00

Powyżej/poniżej 2,5 gola

Powyżej
2.10
Poniżej
1.70

Obie drużyny strzelą

Tak
1.80
Nie
1.91

Bezpośrednie mecze

13.03.2026Celta de Vigo II1 – 1Tenerife
15.11.2025Tenerife4 – 0Celta de Vigo II

Każdy typ, na żywo, w Twojej kieszeni.

Wyniki na żywo, powiadomienia o golach i wszystkie typy — za darmo na Androida.

Pobierz zGoogle Play