Celta de Vigo II – Tenerife voorspelling

Celta de Vigo II
1–1
Tenerife

Onze voorspelling

Gewonnen
Onder 2.5
Kans
54%
Beste quotering
1.851xBet

Celta de Vigo II speelt op 19 oktober 2026 tegen Tenerife in de Segunda División. Het odex-model geeft Onder 2.5 een kans van 54%, en de beste beschikbare quotering is 1.85.

Wedstrijdanalyse

Celta de Vigo II staat 15e met 11 punten uit 9 wedstrijden.

Celta de Vigo II won 1, speelde 1 keer gelijk en verloor 3 van de laatste vijf wedstrijden.

Tenerife staat 13e met 12 punten uit 9 wedstrijden.

Tenerife won 1, speelde 2 keer gelijk en verloor 2 van de laatste vijf wedstrijden.

In deze competitie scoort Celta de Vigo II 1,6 en krijgt 1,7 tegen per wedstrijd; Tenerife scoort 1,2 en krijgt 1,4 tegen.

Vorm

Laatste vijf wedstrijden, alle competities
Celta de Vigo IIVVGVW
TenerifeWVGVG

Stand

Segunda
#TeamGWGV+/-PTN
1Almeria10802+1324
2Castellón10721+1423
3Eibar10712+922
4Sporting Gijon10613+219
5Girona10532+818
6Mallorca10532+718
7Granada CF10523+317
8Burgos10523+317
9Oviedo10523+317
10Sabadell10442+216
11Eldense10424014
12Valladolid10334+112
13Tenerife9333-212
14Cordoba10406-512
15Celta de Vigo II9324-111
16Las Palmas10325-611
17Leganes10325-911
18FC Andorra10316-410
19Real Sociedad II10226-78
20Cadiz10145-27
21AD Ceuta FC10127-135
22Albacete10019-161

Seizoensstatistieken

In deze competitie
Celta de Vigo IITenerife
1,6Doelpunten per wedstrijd1,2
1,7Tegengoals per wedstrijd1,4
2De nul gehouden2
3Niet gescoord2

Quoteringen

Uitslag

Thuis
2.62
Uit
2.75
Gelijk
3.00

Meer/minder dan 2,5 goals

Meer
2.10
Minder
1.70

Beide teams scoren

Ja
1.80
Nee
1.91

Onderlinge duels

13-03-2026Celta de Vigo II1 – 1Tenerife
15-11-2025Tenerife4 – 0Celta de Vigo II

Elke voorspelling, live, in je broekzak.

Livescores, goalmeldingen en alle voorspellingen: gratis op Android.

Ontdek het opGoogle Play