Czech Liga · Czech-Republic

Bohemians 1905 – Mlada Boleslav voorspelling

Bohemians 1905
1–0
Mlada Boleslav

Onze voorspelling

Verloren
Over 1.5
Kans
78%
Beste quotering
1.22Betano

Bohemians 1905 speelt op 14 oktober 2026 tegen Mlada Boleslav in de Czech Liga. Het odex-model geeft Over 1.5 een kans van 78%, en de beste beschikbare quotering is 1.22.

Wedstrijdanalyse

Bohemians 1905 staat 11e met 12 punten uit 9 wedstrijden.

Mlada Boleslav staat 4e met 17 punten uit 9 wedstrijden.

Stand

Czech Liga
#TeamGWGV+/-PTN
1Slavia Praha10820+2026
2Slovan Liberec10622+720
3Sparta Praha10604+818
4Mlada Boleslav9522+517
5Sigma Olomouc10523+317
6FK Jablonec10523+317
7Teplice10523+217
8Zbrojovka Brno10514-116
9Hradec Králové10424-314
10Plzen10343+313
11Bohemians 19059333-112
12Baník Ostrava10316-1110
13Artis10226-98
14Pardubice10226-78
15Slovácko10145-77
16Zlin10019-121

Quoteringen

Uitslag

Thuis
2.10
Uit
2.90
Gelijk
3.60

Meer/minder dan 2,5 goals

Meer
1.62
Minder
2.25

Beide teams scoren

Ja
1.57
Nee
2.25

Onderlinge duels

31-01-2026Mlada Boleslav2 – 2Bohemians 1905
05-11-2025Bohemians 19050 – 0Mlada Boleslav
22-10-2025Bohemians 19051 – 1Mlada Boleslav
15-03-2025Mlada Boleslav1 – 2Bohemians 1905
26-02-2025Mlada Boleslav0 – 2Bohemians 1905

Elke voorspelling, live, in je broekzak.

Livescores, goalmeldingen en alle voorspellingen: gratis op Android.

Ontdek het opGoogle Play