Czech Liga · Czech-Republic

Bohemians 1905 – Mlada Boleslav maç tahmini

Bohemians 1905
1–0
Mlada Boleslav

Tahminimiz

Kaybetti
1.5 Üst
Olasılık
%78
En iyi oran
1.22Betano

Bohemians 1905, 14 Ekim 2026 tarihinde Czech Liga maçında Mlada Boleslav ile karşılaşıyor. odex modeline göre 1.5 Üst ihtimali %78; en iyi oran 1.22.

Maç analizi

Bohemians 1905, 9 maçta topladığı 12 puanla 11. sırada.

Mlada Boleslav, 9 maçta topladığı 17 puanla 4. sırada.

Puan durumu

Czech Liga
#TakımOGBM+/-P
1Slavia Praha10820+2026
2Slovan Liberec10622+720
3Sparta Praha10604+818
4Mlada Boleslav9522+517
5Sigma Olomouc10523+317
6FK Jablonec10523+317
7Teplice10523+217
8Zbrojovka Brno10514-116
9Hradec Králové10424-314
10Plzen10343+313
11Bohemians 19059333-112
12Baník Ostrava10316-1110
13Artis10226-98
14Pardubice10226-78
15Slovácko10145-77
16Zlin10019-121

Maç oranları

Maç sonucu

Ev
2.10
Deplasman
2.90
Beraberlik
3.60

2,5 gol alt/üst

Üst
1.62
Alt
2.25

Karşılıklı gol

Var
1.57
Yok
2.25

Aralarındaki son maçlar

31.01.2026Mlada Boleslav2 – 2Bohemians 1905
05.11.2025Bohemians 19050 – 0Mlada Boleslav
22.10.2025Bohemians 19051 – 1Mlada Boleslav
15.03.2025Mlada Boleslav1 – 2Bohemians 1905
26.02.2025Mlada Boleslav0 – 2Bohemians 1905

Her tahmin, canlı, cebinde.

Canlı skorlar, gol bildirimleri ve tüm tahminler; Android'de ücretsiz.

Hemen indirGoogle Play