Czech Liga · Czech-Republic

Pont Bohemians 1905 – Mlada Boleslav

Bohemians 1905
1–0
Mlada Boleslav

Pontul nostru

Pierdut
Peste 1.5
Probabilitate
78 %
Cea mai bună cotă
1.22Betano

Bohemians 1905 joacă împotriva lui Mlada Boleslav (Czech Liga) pe 14 octombrie 2026. Modelul odex îi dă pontului „Peste 1.5” o șansă de 78 %, iar cea mai bună cotă disponibilă este 1.22.

Analiza meciului

Bohemians 1905 este pe locul 11 cu 12 puncte din 9 meciuri.

Mlada Boleslav este pe locul 4 cu 17 puncte din 9 meciuri.

Clasament

Czech Liga
#EchipăMJVEÎ+/-PCT
1Slavia Praha10820+2026
2Slovan Liberec10622+720
3Sparta Praha10604+818
4Mlada Boleslav9522+517
5Sigma Olomouc10523+317
6FK Jablonec10523+317
7Teplice10523+217
8Zbrojovka Brno10514-116
9Hradec Králové10424-314
10Plzen10343+313
11Bohemians 19059333-112
12Baník Ostrava10316-1110
13Artis10226-98
14Pardubice10226-78
15Slovácko10145-77
16Zlin10019-121

Cotele meciului

Rezultat final

Gazde
2.10
Oaspeți
2.90
Egal
3.60

Peste/sub 2,5 goluri

Peste
1.62
Sub
2.25

Ambele echipe marchează

Da
1.57
Nu
2.25

Meciuri directe

31.01.2026Mlada Boleslav2 – 2Bohemians 1905
05.11.2025Bohemians 19050 – 0Mlada Boleslav
22.10.2025Bohemians 19051 – 1Mlada Boleslav
15.03.2025Mlada Boleslav1 – 2Bohemians 1905
26.02.2025Mlada Boleslav0 – 2Bohemians 1905

Fiecare pont, live, în buzunarul tău.

Scoruri live, alerte de gol și toate ponturile: gratuit pe Android.

Descarcă de peGoogle Play