Czech Liga · Czech-Republic

Bohemians 1905 – Mlada Boleslav: typ i przewidywania

Bohemians 1905
1–0
Mlada Boleslav

Nasz typ

Przegrany
Powyżej 1.5
Prawdopodobieństwo
78%
Najlepszy kurs
1.22Betano

Bohemians 1905 zagra z Mlada Boleslav (Czech Liga) 14 października 2026. Model odex daje typowi „Powyżej 1.5” szansę 78%, a najlepszy dostępny kurs to 1.22.

Analiza meczu

Bohemians 1905 zajmuje 11. miejsce z 12 pkt po 9 meczach.

Mlada Boleslav zajmuje 4. miejsce z 17 pkt po 9 meczach.

Tabela

Czech Liga
#DrużynaMZRP+/-PKT
1Slavia Praha10820+2026
2Slovan Liberec10622+720
3Sparta Praha10604+818
4Mlada Boleslav9522+517
5Sigma Olomouc10523+317
6FK Jablonec10523+317
7Teplice10523+217
8Zbrojovka Brno10514-116
9Hradec Králové10424-314
10Plzen10343+313
11Bohemians 19059333-112
12Baník Ostrava10316-1110
13Artis10226-98
14Pardubice10226-78
15Slovácko10145-77
16Zlin10019-121

Kursy na mecz

Wynik meczu

Gospodarze
2.10
Goście
2.90
Remis
3.60

Powyżej/poniżej 2,5 gola

Powyżej
1.62
Poniżej
2.25

Obie drużyny strzelą

Tak
1.57
Nie
2.25

Bezpośrednie mecze

31.01.2026Mlada Boleslav2 – 2Bohemians 1905
05.11.2025Bohemians 19050 – 0Mlada Boleslav
22.10.2025Bohemians 19051 – 1Mlada Boleslav
15.03.2025Mlada Boleslav1 – 2Bohemians 1905
26.02.2025Mlada Boleslav0 – 2Bohemians 1905

Każdy typ, na żywo, w Twojej kieszeni.

Wyniki na żywo, powiadomienia o golach i wszystkie typy — za darmo na Androida.

Pobierz zGoogle Play