Championship · England

Lincoln – West Ham voorspelling

Lincoln
0–6
West Ham

Onze voorspelling

Gewonnen
Over 1.5
Kans
78%
Beste quotering
1.22Bet365

Lincoln speelt op 14 oktober 2026 tegen West Ham in de Championship. Het odex-model geeft Over 1.5 een kans van 78%, en de beste beschikbare quotering is 1.22.

Wedstrijdanalyse

Lincoln staat 17e met 11 punten uit 9 wedstrijden.

West Ham staat 5e met 16 punten uit 9 wedstrijden.

Stand

Championship
#TeamGWGV+/-PTN
1Swansea10721+923
2Middlesbrough10631+621
3Birmingham10451+617
4West Brom10523+217
5West Ham9441+1116
6Stoke City10514+116
7Blackburn10433+215
8QPR9351+314
9Wolves9423+214
10Millwall10424014
11Bristol City10424-214
12Charlton10352-314
13Southampton9522+1013
14Bolton10415-313
15Sheffield Utd9333+112
16Wrexham10253-411
17Lincoln9324-411
18Cardiff10244+110
19Norwich9306-29
20Portsmouth8224-28
21Burnley10154-48
22Watford10226-118
23Derby9135-76
24Preston10118-124

Blessures en afwezigen

T. DarikwaLincolnKnee Injury
M. MeliaLincolnThigh Injury
K. LamadridWest HamInjury
T. DarikwaLincolnKnee Injury
M. MeliaLincolnThigh Injury
K. LamadridWest HamInjury

Onderlinge duels

27-09-2023Lincoln0 – 1West Ham

Elke voorspelling, live, in je broekzak.

Livescores, goalmeldingen en alle voorspellingen: gratis op Android.

Ontdek het opGoogle Play