Championship · England

Pont Lincoln – West Ham

Lincoln
0–6
West Ham

Pontul nostru

Câștigat
Peste 1.5
Probabilitate
78 %
Cea mai bună cotă
1.22Bet365

Lincoln joacă împotriva lui West Ham (Championship) pe 14 octombrie 2026. Modelul odex îi dă pontului „Peste 1.5” o șansă de 78 %, iar cea mai bună cotă disponibilă este 1.22.

Analiza meciului

Lincoln este pe locul 17 cu 11 puncte din 9 meciuri.

West Ham este pe locul 5 cu 16 puncte din 9 meciuri.

Clasament

Championship
#EchipăMJVEÎ+/-PCT
1Swansea10721+923
2Middlesbrough10631+621
3Birmingham10451+617
4West Brom10523+217
5West Ham9441+1116
6Stoke City10514+116
7Blackburn10433+215
8QPR9351+314
9Wolves9423+214
10Millwall10424014
11Bristol City10424-214
12Charlton10352-314
13Southampton9522+1013
14Bolton10415-313
15Sheffield Utd9333+112
16Wrexham10253-411
17Lincoln9324-411
18Cardiff10244+110
19Norwich9306-29
20Portsmouth8224-28
21Burnley10154-48
22Watford10226-118
23Derby9135-76
24Preston10118-124

Accidentări și absențe

T. DarikwaLincolnKnee Injury
M. MeliaLincolnThigh Injury
K. LamadridWest HamInjury
T. DarikwaLincolnKnee Injury
M. MeliaLincolnThigh Injury
K. LamadridWest HamInjury

Meciuri directe

27.09.2023Lincoln0 – 1West Ham

Fiecare pont, live, în buzunarul tău.

Scoruri live, alerte de gol și toate ponturile: gratuit pe Android.

Descarcă de peGoogle Play