Championship · England

Lincoln – West Ham: typ i przewidywania

Lincoln
0–6
West Ham

Nasz typ

Wygrany
Powyżej 1.5
Prawdopodobieństwo
78%
Najlepszy kurs
1.22Bet365

Lincoln zagra z West Ham (Championship) 14 października 2026. Model odex daje typowi „Powyżej 1.5” szansę 78%, a najlepszy dostępny kurs to 1.22.

Analiza meczu

Lincoln zajmuje 17. miejsce z 11 pkt po 9 meczach.

West Ham zajmuje 5. miejsce z 16 pkt po 9 meczach.

Tabela

Championship
#DrużynaMZRP+/-PKT
1Swansea10721+923
2Middlesbrough10631+621
3Birmingham10451+617
4West Brom10523+217
5West Ham9441+1116
6Stoke City10514+116
7Blackburn10433+215
8QPR9351+314
9Wolves9423+214
10Millwall10424014
11Bristol City10424-214
12Charlton10352-314
13Southampton9522+1013
14Bolton10415-313
15Sheffield Utd9333+112
16Wrexham10253-411
17Lincoln9324-411
18Cardiff10244+110
19Norwich9306-29
20Portsmouth8224-28
21Burnley10154-48
22Watford10226-118
23Derby9135-76
24Preston10118-124

Kontuzje i absencje

T. DarikwaLincolnKnee Injury
M. MeliaLincolnThigh Injury
K. LamadridWest HamInjury
T. DarikwaLincolnKnee Injury
M. MeliaLincolnThigh Injury
K. LamadridWest HamInjury

Bezpośrednie mecze

27.09.2023Lincoln0 – 1West Ham

Każdy typ, na żywo, w Twojej kieszeni.

Wyniki na żywo, powiadomienia o golach i wszystkie typy — za darmo na Androida.

Pobierz zGoogle Play