Championship · England

Lincoln – West Ham maç tahmini

Lincoln
0–6
West Ham

Tahminimiz

Kazandı
1.5 Üst
Olasılık
%78
En iyi oran
1.22Bet365

Lincoln, 14 Ekim 2026 tarihinde Championship maçında West Ham ile karşılaşıyor. odex modeline göre 1.5 Üst ihtimali %78; en iyi oran 1.22.

Maç analizi

Lincoln, 9 maçta topladığı 11 puanla 17. sırada.

West Ham, 9 maçta topladığı 16 puanla 5. sırada.

Puan durumu

Championship
#TakımOGBM+/-P
1Swansea10721+923
2Middlesbrough10631+621
3Birmingham10451+617
4West Brom10523+217
5West Ham9441+1116
6Stoke City10514+116
7Blackburn10433+215
8QPR9351+314
9Wolves9423+214
10Millwall10424014
11Bristol City10424-214
12Charlton10352-314
13Southampton9522+1013
14Bolton10415-313
15Sheffield Utd9333+112
16Wrexham10253-411
17Lincoln9324-411
18Cardiff10244+110
19Norwich9306-29
20Portsmouth8224-28
21Burnley10154-48
22Watford10226-118
23Derby9135-76
24Preston10118-124

Sakatlar ve eksikler

T. DarikwaLincolnKnee Injury
M. MeliaLincolnThigh Injury
K. LamadridWest HamInjury
T. DarikwaLincolnKnee Injury
M. MeliaLincolnThigh Injury
K. LamadridWest HamInjury

Aralarındaki son maçlar

27.09.2023Lincoln0 – 1West Ham

Her tahmin, canlı, cebinde.

Canlı skorlar, gol bildirimleri ve tüm tahminler; Android'de ücretsiz.

Hemen indirGoogle Play