Championship · England

Portsmouth – Sheffield Utd voorspelling

Portsmouth
3–2
Sheffield Utd

Onze voorspelling

Gewonnen
Thuis of gelijk
Kans
70%
Beste quotering
1.40Bet365

Portsmouth speelt op 14 oktober 2026 tegen Sheffield Utd in de Championship. Het odex-model geeft Thuis of gelijk een kans van 70%, en de beste beschikbare quotering is 1.40.

Wedstrijdanalyse

Portsmouth staat 20e met 8 punten uit 8 wedstrijden.

Sheffield Utd staat 15e met 12 punten uit 9 wedstrijden.

Stand

Championship
#TeamGWGV+/-PTN
1Swansea10721+923
2Middlesbrough10631+621
3Birmingham10451+617
4West Brom10523+217
5West Ham9441+1116
6Stoke City10514+116
7Blackburn10433+215
8QPR9351+314
9Wolves9423+214
10Millwall10424014
11Bristol City10424-214
12Charlton10352-314
13Southampton9522+1013
14Bolton10415-313
15Sheffield Utd9333+112
16Wrexham10253-411
17Lincoln9324-411
18Cardiff10244+110
19Norwich9306-29
20Portsmouth8224-28
21Burnley10154-48
22Watford10226-118
23Derby9135-76
24Preston10118-124

Blessures en afwezigen

L. Brooke-SmithPortsmouthAnkle Injury
M. KosznovszkyPortsmouthKnee Injury
J. MurphyPortsmouthGroin Injury
C. OgilviePortsmouthKnee Injury
F. UmehPortsmouthHamstring Injury
T. WaddinghamPortsmouthAnkle Injury
F. SerikiSheffield UtdKnee Injury
L. Brooke-SmithPortsmouthAnkle Injury
M. KosznovszkyPortsmouthKnee Injury
J. MurphyPortsmouthGroin Injury

Onderlinge duels

14-02-2026Portsmouth0 – 1Sheffield Utd
26-11-2025Sheffield Utd3 – 0Portsmouth
08-02-2025Sheffield Utd2 – 1Portsmouth
28-09-2024Portsmouth0 – 0Sheffield Utd
20-04-2013Portsmouth3 – 0Sheffield Utd

Elke voorspelling, live, in je broekzak.

Livescores, goalmeldingen en alle voorspellingen: gratis op Android.

Ontdek het opGoogle Play