Championship · England

Portsmouth – Sheffield Utd maç tahmini

Portsmouth
3–2
Sheffield Utd

Tahminimiz

Kazandı
Ev Sahibi veya Beraberlik
Olasılık
%70
En iyi oran
1.40Bet365

Portsmouth, 14 Ekim 2026 tarihinde Championship maçında Sheffield Utd ile karşılaşıyor. odex modeline göre Ev Sahibi veya Beraberlik ihtimali %70; en iyi oran 1.40.

Maç analizi

Portsmouth, 8 maçta topladığı 8 puanla 20. sırada.

Sheffield Utd, 9 maçta topladığı 12 puanla 15. sırada.

Puan durumu

Championship
#TakımOGBM+/-P
1Swansea10721+923
2Middlesbrough10631+621
3Birmingham10451+617
4West Brom10523+217
5West Ham9441+1116
6Stoke City10514+116
7Blackburn10433+215
8QPR9351+314
9Wolves9423+214
10Millwall10424014
11Bristol City10424-214
12Charlton10352-314
13Southampton9522+1013
14Bolton10415-313
15Sheffield Utd9333+112
16Wrexham10253-411
17Lincoln9324-411
18Cardiff10244+110
19Norwich9306-29
20Portsmouth8224-28
21Burnley10154-48
22Watford10226-118
23Derby9135-76
24Preston10118-124

Sakatlar ve eksikler

L. Brooke-SmithPortsmouthAnkle Injury
M. KosznovszkyPortsmouthKnee Injury
J. MurphyPortsmouthGroin Injury
C. OgilviePortsmouthKnee Injury
F. UmehPortsmouthHamstring Injury
T. WaddinghamPortsmouthAnkle Injury
F. SerikiSheffield UtdKnee Injury
L. Brooke-SmithPortsmouthAnkle Injury
M. KosznovszkyPortsmouthKnee Injury
J. MurphyPortsmouthGroin Injury

Aralarındaki son maçlar

14.02.2026Portsmouth0 – 1Sheffield Utd
26.11.2025Sheffield Utd3 – 0Portsmouth
08.02.2025Sheffield Utd2 – 1Portsmouth
28.09.2024Portsmouth0 – 0Sheffield Utd
20.04.2013Portsmouth3 – 0Sheffield Utd

Her tahmin, canlı, cebinde.

Canlı skorlar, gol bildirimleri ve tüm tahminler; Android'de ücretsiz.

Hemen indirGoogle Play