Championship · England

Pont Portsmouth – Sheffield Utd

Portsmouth
3–2
Sheffield Utd

Pontul nostru

Câștigat
Gazde sau egal
Probabilitate
70 %
Cea mai bună cotă
1.40Bet365

Portsmouth joacă împotriva lui Sheffield Utd (Championship) pe 14 octombrie 2026. Modelul odex îi dă pontului „Gazde sau egal” o șansă de 70 %, iar cea mai bună cotă disponibilă este 1.40.

Analiza meciului

Portsmouth este pe locul 20 cu 8 puncte din 8 meciuri.

Sheffield Utd este pe locul 15 cu 12 puncte din 9 meciuri.

Clasament

Championship
#EchipăMJVEÎ+/-PCT
1Swansea10721+923
2Middlesbrough10631+621
3Birmingham10451+617
4West Brom10523+217
5West Ham9441+1116
6Stoke City10514+116
7Blackburn10433+215
8QPR9351+314
9Wolves9423+214
10Millwall10424014
11Bristol City10424-214
12Charlton10352-314
13Southampton9522+1013
14Bolton10415-313
15Sheffield Utd9333+112
16Wrexham10253-411
17Lincoln9324-411
18Cardiff10244+110
19Norwich9306-29
20Portsmouth8224-28
21Burnley10154-48
22Watford10226-118
23Derby9135-76
24Preston10118-124

Accidentări și absențe

L. Brooke-SmithPortsmouthAnkle Injury
M. KosznovszkyPortsmouthKnee Injury
J. MurphyPortsmouthGroin Injury
C. OgilviePortsmouthKnee Injury
F. UmehPortsmouthHamstring Injury
T. WaddinghamPortsmouthAnkle Injury
F. SerikiSheffield UtdKnee Injury
L. Brooke-SmithPortsmouthAnkle Injury
M. KosznovszkyPortsmouthKnee Injury
J. MurphyPortsmouthGroin Injury

Meciuri directe

14.02.2026Portsmouth0 – 1Sheffield Utd
26.11.2025Sheffield Utd3 – 0Portsmouth
08.02.2025Sheffield Utd2 – 1Portsmouth
28.09.2024Portsmouth0 – 0Sheffield Utd
20.04.2013Portsmouth3 – 0Sheffield Utd

Fiecare pont, live, în buzunarul tău.

Scoruri live, alerte de gol și toate ponturile: gratuit pe Android.

Descarcă de peGoogle Play