Championship · England

Portsmouth – Sheffield Utd: typ i przewidywania

Portsmouth
3–2
Sheffield Utd

Nasz typ

Wygrany
Gospodarze lub remis
Prawdopodobieństwo
70%
Najlepszy kurs
1.40Bet365

Portsmouth zagra z Sheffield Utd (Championship) 14 października 2026. Model odex daje typowi „Gospodarze lub remis” szansę 70%, a najlepszy dostępny kurs to 1.40.

Analiza meczu

Portsmouth zajmuje 20. miejsce z 8 pkt po 8 meczach.

Sheffield Utd zajmuje 15. miejsce z 12 pkt po 9 meczach.

Tabela

Championship
#DrużynaMZRP+/-PKT
1Swansea10721+923
2Middlesbrough10631+621
3Birmingham10451+617
4West Brom10523+217
5West Ham9441+1116
6Stoke City10514+116
7Blackburn10433+215
8QPR9351+314
9Wolves9423+214
10Millwall10424014
11Bristol City10424-214
12Charlton10352-314
13Southampton9522+1013
14Bolton10415-313
15Sheffield Utd9333+112
16Wrexham10253-411
17Lincoln9324-411
18Cardiff10244+110
19Norwich9306-29
20Portsmouth8224-28
21Burnley10154-48
22Watford10226-118
23Derby9135-76
24Preston10118-124

Kontuzje i absencje

L. Brooke-SmithPortsmouthAnkle Injury
M. KosznovszkyPortsmouthKnee Injury
J. MurphyPortsmouthGroin Injury
C. OgilviePortsmouthKnee Injury
F. UmehPortsmouthHamstring Injury
T. WaddinghamPortsmouthAnkle Injury
F. SerikiSheffield UtdKnee Injury
L. Brooke-SmithPortsmouthAnkle Injury
M. KosznovszkyPortsmouthKnee Injury
J. MurphyPortsmouthGroin Injury

Bezpośrednie mecze

14.02.2026Portsmouth0 – 1Sheffield Utd
26.11.2025Sheffield Utd3 – 0Portsmouth
08.02.2025Sheffield Utd2 – 1Portsmouth
28.09.2024Portsmouth0 – 0Sheffield Utd
20.04.2013Portsmouth3 – 0Sheffield Utd

Każdy typ, na żywo, w Twojej kieszeni.

Wyniki na żywo, powiadomienia o golach i wszystkie typy — za darmo na Androida.

Pobierz zGoogle Play