Championship · England

QPR – Derby voorspelling

QPR
4–1
Derby

Onze voorspelling

Gewonnen
Thuis of gelijk
Kans
78%
Beste quotering
1.23Betano

QPR speelt op 14 oktober 2026 tegen Derby in de Championship. Het odex-model geeft Thuis of gelijk een kans van 78%, en de beste beschikbare quotering is 1.23.

Wedstrijdanalyse

QPR staat 8e met 14 punten uit 9 wedstrijden.

Derby staat 23e met 6 punten uit 9 wedstrijden.

Stand

Championship
#TeamGWGV+/-PTN
1Swansea10721+923
2Middlesbrough10631+621
3Birmingham10451+617
4West Brom10523+217
5West Ham9441+1116
6Stoke City10514+116
7Blackburn10433+215
8QPR9351+314
9Wolves9423+214
10Millwall10424014
11Bristol City10424-214
12Charlton10352-314
13Southampton9522+1013
14Bolton10415-313
15Sheffield Utd9333+112
16Wrexham10253-411
17Lincoln9324-411
18Cardiff10244+110
19Norwich9306-29
20Portsmouth8224-28
21Burnley10154-48
22Watford10226-118
23Derby9135-76
24Preston10118-124

Blessures en afwezigen

I. ChairQPRMuscle Injury
K. DembeleQPRKnee Injury
R. BurrellQPRInactive
P. AgyemangDerbyAchilles Tendon Injury
M. ClarkeDerbyCalf Injury
C. ForsythDerbyKnee Injury
D. MurkinDerbyHamstring Injury
C. TaylorDerbyInjury
J. Widell ZetterstromDerbyKnee Injury
I. ChairQPRMuscle Injury

Quoteringen

Uitslag

Thuis
1.62
Uit
5.00
Gelijk
3.90

Meer/minder dan 2,5 goals

Meer
1.91
Minder
1.91

Beide teams scoren

Ja
1.83
Nee
1.83

Onderlinge duels

25-04-2026QPR2 – 3Derby
25-10-2025Derby1 – 0QPR
14-02-2025QPR4 – 0Derby
05-10-2024Derby2 – 0QPR
18-04-2022QPR1 – 0Derby

Elke voorspelling, live, in je broekzak.

Livescores, goalmeldingen en alle voorspellingen: gratis op Android.

Ontdek het opGoogle Play