Championship · England

QPR – Derby maç tahmini

QPR
4–1
Derby

Tahminimiz

Kazandı
Ev Sahibi veya Beraberlik
Olasılık
%78
En iyi oran
1.23Betano

QPR, 14 Ekim 2026 tarihinde Championship maçında Derby ile karşılaşıyor. odex modeline göre Ev Sahibi veya Beraberlik ihtimali %78; en iyi oran 1.23.

Maç analizi

QPR, 9 maçta topladığı 14 puanla 8. sırada.

Derby, 9 maçta topladığı 6 puanla 23. sırada.

Puan durumu

Championship
#TakımOGBM+/-P
1Swansea10721+923
2Middlesbrough10631+621
3Birmingham10451+617
4West Brom10523+217
5West Ham9441+1116
6Stoke City10514+116
7Blackburn10433+215
8QPR9351+314
9Wolves9423+214
10Millwall10424014
11Bristol City10424-214
12Charlton10352-314
13Southampton9522+1013
14Bolton10415-313
15Sheffield Utd9333+112
16Wrexham10253-411
17Lincoln9324-411
18Cardiff10244+110
19Norwich9306-29
20Portsmouth8224-28
21Burnley10154-48
22Watford10226-118
23Derby9135-76
24Preston10118-124

Sakatlar ve eksikler

I. ChairQPRMuscle Injury
K. DembeleQPRKnee Injury
R. BurrellQPRInactive
P. AgyemangDerbyAchilles Tendon Injury
M. ClarkeDerbyCalf Injury
C. ForsythDerbyKnee Injury
D. MurkinDerbyHamstring Injury
C. TaylorDerbyInjury
J. Widell ZetterstromDerbyKnee Injury
I. ChairQPRMuscle Injury

Maç oranları

Maç sonucu

Ev
1.62
Deplasman
5.00
Beraberlik
3.90

2,5 gol alt/üst

Üst
1.91
Alt
1.91

Karşılıklı gol

Var
1.83
Yok
1.83

Aralarındaki son maçlar

25.04.2026QPR2 – 3Derby
25.10.2025Derby1 – 0QPR
14.02.2025QPR4 – 0Derby
05.10.2024Derby2 – 0QPR
18.04.2022QPR1 – 0Derby

Her tahmin, canlı, cebinde.

Canlı skorlar, gol bildirimleri ve tüm tahminler; Android'de ücretsiz.

Hemen indirGoogle Play