Championship · England

QPR – Derby: typ i przewidywania

QPR
4–1
Derby

Nasz typ

Wygrany
Gospodarze lub remis
Prawdopodobieństwo
78%
Najlepszy kurs
1.23Betano

QPR zagra z Derby (Championship) 14 października 2026. Model odex daje typowi „Gospodarze lub remis” szansę 78%, a najlepszy dostępny kurs to 1.23.

Analiza meczu

QPR zajmuje 8. miejsce z 14 pkt po 9 meczach.

Derby zajmuje 23. miejsce z 6 pkt po 9 meczach.

Tabela

Championship
#DrużynaMZRP+/-PKT
1Swansea10721+923
2Middlesbrough10631+621
3Birmingham10451+617
4West Brom10523+217
5West Ham9441+1116
6Stoke City10514+116
7Blackburn10433+215
8QPR9351+314
9Wolves9423+214
10Millwall10424014
11Bristol City10424-214
12Charlton10352-314
13Southampton9522+1013
14Bolton10415-313
15Sheffield Utd9333+112
16Wrexham10253-411
17Lincoln9324-411
18Cardiff10244+110
19Norwich9306-29
20Portsmouth8224-28
21Burnley10154-48
22Watford10226-118
23Derby9135-76
24Preston10118-124

Kontuzje i absencje

I. ChairQPRMuscle Injury
K. DembeleQPRKnee Injury
R. BurrellQPRInactive
P. AgyemangDerbyAchilles Tendon Injury
M. ClarkeDerbyCalf Injury
C. ForsythDerbyKnee Injury
D. MurkinDerbyHamstring Injury
C. TaylorDerbyInjury
J. Widell ZetterstromDerbyKnee Injury
I. ChairQPRMuscle Injury

Kursy na mecz

Wynik meczu

Gospodarze
1.62
Goście
5.00
Remis
3.90

Powyżej/poniżej 2,5 gola

Powyżej
1.91
Poniżej
1.91

Obie drużyny strzelą

Tak
1.83
Nie
1.83

Bezpośrednie mecze

25.04.2026QPR2 – 3Derby
25.10.2025Derby1 – 0QPR
14.02.2025QPR4 – 0Derby
05.10.2024Derby2 – 0QPR
18.04.2022QPR1 – 0Derby

Każdy typ, na żywo, w Twojej kieszeni.

Wyniki na żywo, powiadomienia o golach i wszystkie typy — za darmo na Androida.

Pobierz zGoogle Play