Championship · England

Pont QPR – Derby

QPR
4–1
Derby

Pontul nostru

Câștigat
Gazde sau egal
Probabilitate
78 %
Cea mai bună cotă
1.23Betano

QPR joacă împotriva lui Derby (Championship) pe 14 octombrie 2026. Modelul odex îi dă pontului „Gazde sau egal” o șansă de 78 %, iar cea mai bună cotă disponibilă este 1.23.

Analiza meciului

QPR este pe locul 8 cu 14 puncte din 9 meciuri.

Derby este pe locul 23 cu 6 puncte din 9 meciuri.

Clasament

Championship
#EchipăMJVEÎ+/-PCT
1Swansea10721+923
2Middlesbrough10631+621
3Birmingham10451+617
4West Brom10523+217
5West Ham9441+1116
6Stoke City10514+116
7Blackburn10433+215
8QPR9351+314
9Wolves9423+214
10Millwall10424014
11Bristol City10424-214
12Charlton10352-314
13Southampton9522+1013
14Bolton10415-313
15Sheffield Utd9333+112
16Wrexham10253-411
17Lincoln9324-411
18Cardiff10244+110
19Norwich9306-29
20Portsmouth8224-28
21Burnley10154-48
22Watford10226-118
23Derby9135-76
24Preston10118-124

Accidentări și absențe

I. ChairQPRMuscle Injury
K. DembeleQPRKnee Injury
R. BurrellQPRInactive
P. AgyemangDerbyAchilles Tendon Injury
M. ClarkeDerbyCalf Injury
C. ForsythDerbyKnee Injury
D. MurkinDerbyHamstring Injury
C. TaylorDerbyInjury
J. Widell ZetterstromDerbyKnee Injury
I. ChairQPRMuscle Injury

Cotele meciului

Rezultat final

Gazde
1.62
Oaspeți
5.00
Egal
3.90

Peste/sub 2,5 goluri

Peste
1.91
Sub
1.91

Ambele echipe marchează

Da
1.83
Nu
1.83

Meciuri directe

25.04.2026QPR2 – 3Derby
25.10.2025Derby1 – 0QPR
14.02.2025QPR4 – 0Derby
05.10.2024Derby2 – 0QPR
18.04.2022QPR1 – 0Derby

Fiecare pont, live, în buzunarul tău.

Scoruri live, alerte de gol și toate ponturile: gratuit pe Android.

Descarcă de peGoogle Play